ליצירת קשר לחץ כאן: Phone
לייעוץ ראשוני חייגו - 077-5071077 או השאירו פרטים
פירוק שיתוף במקרקעין בין יורשים
פירוק שיתוף במקרקעין פירוק שיתוף במקרקעין הוא הליך משפטי מעולם דיני המקרקעין המדבר על פירוק שותפויות בנכס נדל"ן. החוק קובע כי לא ניתן לחייב אדם לקחת חלק בשותפות שאינה(......)
קרא עוד >>
עורך דין ליקויי בניה
מיהו עורך דין ליקויי בניה ?  עורך דין ליקוי בניה הוא עורך דין המתמחה בניהול סכסוכים ובהגשת תביעות הקשורות לליקויים ולמחדלים הקשורים בבניה בבתי המשפט השונים.בניסיון לפתור את משבר(......)
קרא עוד >>
עורך דין מקרקעין - ליווי תהליכי מכירה, קנייה ויישוב סכסוכים
עורך דין מקרקעין קונים או מוכרים נדל"ן? | מעוניינים לשכור או להשכיר נכס? | נמצאים בפתחו של הליך התחדשות עירונית בבית משותף? | מעוניינים להעניק זכויות מקרקעין במתנה לבן(......)
קרא עוד >>
חוזה מכירת דירה
האותיות הקטנות שחשוב לדעת כשחותמים על חוזה מכירת דירה כמה חיכיתם לרגע הזה והנה הוא הגיע, מצאתם את דירת חלומותיכם. יש לכם את האמצעים, היא עונה על כל הדרישות,(......)
קרא עוד >>
עסקת מקרקעין
המדריך המלא לעסקת מקרקעין - כל מה שצריך לדעת בדרך לבית החדש שלכם מעטים הרגעים בחייו של אדם בהם יבצע עסקה בעלת שווי ממוני רב. עסקת מקרקעין היא אחד(......)
קרא עוד >>
פירוק שיתוף במקרקעין
שותפות במקרקעין עשויה להתאגד הן מבחירה והן מכורח נסיבות. לעיתים שותפות במקרקעין יכולה להיכפות כאשר היא נוצרת, לדוגמה פירוק שיתוף בין יורשים או בין בני משפחה בעקבות ירושת נכס(......)
קרא עוד >>
Leos