ליצירת קשר לחץ כאן:
ביטול צו קיום צוואה
ביטול או תיקון צו קיום צוואה הליך אשר ניתן לפתוח בו במקרים בהם כבר ניתן ע"י הרשם צו קיום צוואה. חשוב להבין כי מרגע שניתן צו הירושה, למעשה מדובר בסוגיה(......)
קרא עוד >>
עריכת צוואה
מדוע לעריכת צוואה וייפוי כוח מתמשך אין גיל כמעט כל אחד מאיתנו עבר או יעבור בחייו מסלול דומה - שחרור מהצבא, טיול גדול, לימודים אקדמיים והופ - מתחילים החיים(......)
קרא עוד >>
רשם הירושה
מוסד הרשם לענייני הירושה הרשם לענייני הירושה הוקם בשנת 1998, ואליו מוגשות כלל הבקשות לצווי ירושה (כאשר היורשים הם על פי דין),או לצווי קיום צוואה (כאשר הנפטר הותיר אחריו(......)
קרא עוד >>
הסתלקות מירושה וצוואה
מיהו עורך דין הסתלקות מצוואה וירושה ? עורך דין הסתלקות מצוואה וירושה הוא עורך דין המתמחה בתחום הירושות והעיזבונות, תת תחום בתוך תחום דיני המשפחה. אמנם בדרך כלל, יורשים של(......)
קרא עוד >>
הגשת בקשה לצו קיום צוואה
מהי בקשה לצו קיום צוואה? בבקשה לצו קיום צוואה בעצם פונה אדם (או פונה עו"ד בשמו של אדם) לרשם הירושה, מודיע כי אדם מסוים נפטר, ומבקש מהרשם שיוציא צו(......)
קרא עוד >>
הגשת בקשה לצו ירושה
מהי בקשה לצו ירושה? בבקשה לצו ירושה בעצם פונה אדם (או פונה עו"ד בשמו של אדם) לרשם הירושה, מודיע כי אדם מסוים נפטר, ומבקש מהרשם שיוציא צו בנוגע לירושת(......)
קרא עוד >>
הפקדת צוואה ברשם הירושות
צוואה היא מסמך אישי שרבים אינם מעוניינים לחשוף את תוכנה ולעיתים אף את עצם קיומה בפני אחרים, וודאי סביבתם הקרובה. יחד עם זאת, נכון שניתן לערוך צוואה ולשמור(......)
קרא עוד >>
התנגדות לצוואות
התנגדות לצוואות התנגדות לצוואות מרגישים שקופחתם בצוואה?הוגשה התנגדות לצוואה בה אתם מופיעים כיורשים? סבורים שצוואה שהוגשה לביצוע מזויפת או נערכה תחת השפעה בלתי הוגנת? חושבים שהנכם יורשים על פי דין של(......)
קרא עוד >>
צוואה הדדית
עד שהמוות יפריד בינינו – הכל על צוואה הדדית בני זוג רבים מבקשים לערוך צוואה משותפת אשר תסדיר את ענייניהם ורכושם באופן של הסתמכות הדדית במקרה של פטירת אחד(......)
קרא עוד >>
פסילת צוואה
עילות לפסילת צוואה חוק הירושה אשר נחקק בשנה 1965, מסדיר את כללי הירושה בעקבות מותו של אדם. החוק, בתצורתו היבשה קובע כי עם מותו של אדם, יועבר עיזבונו ליורשיו על(......)
קרא עוד >>
עורך דין ירושה תל אביב
כתוצאה מפטירת אדם שקרוב לנו אנו עשויים למצוא עצמנו ניצבים אל מול הליכים משפטיים רבים. בחוק הירושה, התשכ"ה – 1965 נקבעו העקרונות לפיהם יש לפעול – החוק קובע(......)
קרא עוד >>
Leos