ליצירת קשר לחץ כאן:
ייפוי כוח בלתי חוזר
כל מה שאתם צריכים לדעת על ייפוי כוח בלתי חוזר נתחיל מהבסיס – ייפוי כח משמעותו מתן הרשאה לאדם אחר לפעול בשמך, במקרה שלנו – לבצע עבורך פעולה (או(......)
קרא עוד >>
ייפוי כוח כללי
מהו ייפוי כוח ? ייפוי כח הוא מתן הרשאה לאדם אחר לפעול בשם מי שהעניק לו את ייפוי הכח. ייפוי כח ניתן כחלק מדיני השליחות – "שלוחו של אדם(......)
קרא עוד >>
ביטול צו קיום צוואה
ביטול או תיקון צו קיום צוואה הליך אשר ניתן לפתוח בו במקרים בהם כבר ניתן ע"י הרשם צו קיום צוואה. חשוב להבין כי מרגע שניתן צו הירושה, למעשה מדובר בסוגיה(......)
קרא עוד >>
פירוק שיתוף במקרקעין בין יורשים
פירוק שיתוף במקרקעין פירוק שיתוף במקרקעין הוא הליך משפטי מעולם דיני המקרקעין המדבר על פירוק שותפויות בנכס נדל"ן. החוק קובע כי לא ניתן לחייב אדם לקחת חלק בשותפות שאינה(......)
קרא עוד >>
עריכת צוואה
מדוע לעריכת צוואה וייפוי כוח מתמשך אין גיל כמעט כל אחד מאיתנו עבר או יעבור בחייו מסלול דומה - שחרור מהצבא, טיול גדול, לימודים אקדמיים והופ - מתחילים החיים(......)
קרא עוד >>
עורך דין ליקויי בניה
מיהו עורך דין ליקויי בניה ?  עורך דין ליקוי בניה הוא עורך דין המתמחה בניהול סכסוכים ובהגשת תביעות הקשורות לליקויים ולמחדלים הקשורים בבניה בבתי המשפט השונים.בניסיון לפתור את משבר(......)
קרא עוד >>
רשם הירושה
מוסד הרשם לענייני הירושה הרשם לענייני הירושה הוקם בשנת 1998, ואליו מוגשות כלל הבקשות לצווי ירושה (כאשר היורשים הם על פי דין),או לצווי קיום צוואה (כאשר הנפטר הותיר אחריו(......)
קרא עוד >>
הסתלקות מירושה וצוואה
מיהו עורך דין הסתלקות מצוואה וירושה ? עורך דין הסתלקות מצוואה וירושה הוא עורך דין המתמחה בתחום הירושות והעיזבונות, תת תחום בתוך תחום דיני המשפחה. אמנם בדרך כלל, יורשים של(......)
קרא עוד >>
הגשת בקשה לצו קיום צוואה
מהי בקשה לצו קיום צוואה? בבקשה לצו קיום צוואה בעצם פונה אדם (או פונה עו"ד בשמו של אדם) לרשם הירושה, מודיע כי אדם מסוים נפטר, ומבקש מהרשם שיוציא צו(......)
קרא עוד >>
הגשת בקשה לצו ירושה
מהי בקשה לצו ירושה? בבקשה לצו ירושה בעצם פונה אדם (או פונה עו"ד בשמו של אדם) לרשם הירושה, מודיע כי אדם מסוים נפטר, ומבקש מהרשם שיוציא צו בנוגע לירושת(......)
קרא עוד >>
הפקדת צוואה ברשם הירושות
צוואה היא מסמך אישי שרבים אינם מעוניינים לחשוף את תוכנה ולעיתים אף את עצם קיומה בפני אחרים, וודאי סביבתם הקרובה. יחד עם זאת, נכון שניתן לערוך צוואה ולשמור(......)
קרא עוד >>
התנגדות לצוואות
התנגדות לצוואות התנגדות לצוואות מרגישים שקופחתם בצוואה?הוגשה התנגדות לצוואה בה אתם מופיעים כיורשים? סבורים שצוואה שהוגשה לביצוע מזויפת או נערכה תחת השפעה בלתי הוגנת? חושבים שהנכם יורשים על פי דין של(......)
קרא עוד >>
עורך דין מקרקעין - ליווי תהליכי מכירה, קנייה ויישוב סכסוכים
עורך דין מקרקעין קונים או מוכרים נדל"ן? | מעוניינים לשכור או להשכיר נכס? | נמצאים בפתחו של הליך התחדשות עירונית בבית משותף? | מעוניינים להעניק זכויות מקרקעין במתנה לבן(......)
קרא עוד >>
עורך דין ייפוי כוח מתמשך חסון פרץ - חותמים היום ומבטיחים את המחר
עורך דין ייפוי כוח מתמשך חותמים היום כדי להבטיח את המחר תבחרו מי ידאג לענייניכם (הרפואיים, הכספיים והאישיים) בדיוק כמו שאתם רוצים תבטיחו לעצמכם שליטה מלאה בעתידכם – ותמשיכו לחיות בראש(......)
קרא עוד >>
עורך דין לענייני ירושה
עורך דין לענייני ירושה סכסוכי ירושה במשפחה מוכרים לכולנו כבר מתקופת המקרא, בפרוץ אותו ריב מפורסם בין יעקב לעשו, ולצערנו נראה שהם כאן בשביל להישאר. למרות שבעצם עריכת צוואה ניתן(......)
קרא עוד >>
חסון פרץ משרד עורכי דין ליטיגציה אזרחית מסחרית
עורך דין ליטיגציה עורך דין ליטיגציה מסחרית - אזרחית - יישוב סכסוכים וייצוג משפטי בבתי משפט, בוררויות וגישורים משרדנו מלווה צדדים להליכים משפטיים בתחום המשפט האזרחי והמסחרי, פשוטים ומורכבים, ביניהם: תביעות(......)
קרא עוד >>
חוזה מכירת דירה
האותיות הקטנות שחשוב לדעת כשחותמים על חוזה מכירת דירה כמה חיכיתם לרגע הזה והנה הוא הגיע, מצאתם את דירת חלומותיכם. יש לכם את האמצעים, היא עונה על כל הדרישות,(......)
קרא עוד >>
עורך דין חוזים חסון פרץ - מאחורי חוזה מוצלח עומדת חשיבה יצירתית
עורך דין חוזים '' מאחורי חוזה מוצלח עומדת חשיבה יצירתית '' לפני שתחתמו על חוזה, כדאי שתבטיחו את זכויותיכם ותבינו את התחייבויותיכם הקשורות בחוזה על הצד הטוב ביותר. באמצעות קבלת(......)
קרא עוד >>
עורך דין תביעה ייצוגית
ההליך הייצוגי - קווים לדמותו הליך התובענה הייצוגית הוא הליך אשר נפתח על ידי אדם בשם קבוצה. מטרתו של הליך תביעה ייצוגית היא לרכז קבוצה רחבה של נפגעים אשר(......)
קרא עוד >>
ליטיגציה אזרחית מסחרית - הליך הערעור
מדריך שלישי בסדרה בנושא ליטיגציה אזרחית מסחרית ככל והגעת לעמוד זה, ככל הנראה הנך מצוי בסיטואציה מתסכלת בה תוצאות של הליך משפטי אשר נקטת או ננקט בענייך אינן לרוחך,(......)
קרא עוד >>
ליטיגציה אזרחית מסחרית - הסכסוך המשפטי
מדריך שני בסדרה בנושא ליטיגציה אזרחית מסחרית מדריך זה הוא החלק השני בסדרת מדריכים בת שלושה חלקים אשר עושים קצת סדר לנאלצים להתמודד עם הליכים משפטיים - הדברים המפורטים(......)
קרא עוד >>
ליטיגציה אזרחית מסחרית - השלב הטרום משפטי
מדריך ראשון בסדרה בנושא ליטיגציה אזרחית מסחרית עורך דין ליטיגציה מסחרית - אזרחית עוסק ביישוב ובניהול סכסוכים משפטיים המתנהלים בבתי משפט, בבוררויות, בגישורים ובהליכים נוספים. ככל ושורות אלה נקראות(......)
קרא עוד >>
עסקת מקרקעין
המדריך המלא לעסקת מקרקעין - כל מה שצריך לדעת בדרך לבית החדש שלכם מעטים הרגעים בחייו של אדם בהם יבצע עסקה בעלת שווי ממוני רב. עסקת מקרקעין היא אחד(......)
קרא עוד >>
פירוק שיתוף במקרקעין
שותפות במקרקעין עשויה להתאגד הן מבחירה והן מכורח נסיבות. לעיתים שותפות במקרקעין יכולה להיכפות כאשר היא נוצרת, לדוגמה פירוק שיתוף בין יורשים או בין בני משפחה בעקבות ירושת נכס(......)
קרא עוד >>
פינוי מושכר
פעמים רבות נדרשים בעלי נכסים להתמודד עם שוכרים בעייתיים המתגוררים בנכס שבבעלותם, ומפרים את חוזה השכירות באופנים שונים. במרבית המקרים ניתן יהיה לפתור את הבעיה בשיחת הבהרה או(......)
קרא עוד >>
עורך דין סכסוכי שכנים
כאשר אנו מתגוררים בבית משותף, תמיד קיים פתח לחילוקי דעות עם השכנים כאשר כל אחד מהצדדים לסכסוך מחזיק בדעה משלו ומתבצר בה. במקרים מסוימים, עשוי סכסוך שכנים להגיע(......)
קרא עוד >>
ההבדל בין שותף בחשבון הבנק לממונה באמצעות ייפוי כוח מתמשך
הרפורמה בתחום האפוטרופסות הביאה את בשורת ייפוי כוח מתמשך כתחליף למינוי אפוטרופוס. על היתרונות הרבים שבהליך זה לעומת הליך האפוטרופסות ניתן לקרוא בהרחבה במאמרים ("בין ממון למהות - אילו(......)
קרא עוד >>
מה זה ייפוי כוח מתמשך
ייפוי כח מתמשך הוא לב ליבה של הרפורמה בדיני האפוטרופסות, המאפשרת לאדם להסדיר את ענייניו האישיים כאשר כשירותו מלאה ומייתר את הצורך בהזדקקות לשירותיו של בית המשפט על(......)
קרא עוד >>
צוואה הדדית
עד שהמוות יפריד בינינו – הכל על צוואה הדדית בני זוג רבים מבקשים לערוך צוואה משותפת אשר תסדיר את ענייניהם ורכושם באופן של הסתמכות הדדית במקרה של פטירת אחד(......)
קרא עוד >>
פסילת צוואה
עילות לפסילת צוואה חוק הירושה אשר נחקק בשנה 1965, מסדיר את כללי הירושה בעקבות מותו של אדם. החוק, בתצורתו היבשה קובע כי עם מותו של אדם, יועבר עיזבונו ליורשיו על(......)
קרא עוד >>
Leos