קצת עלינו - עורך דין גל חסון - חסון פרץ - משרד עורכי דין
ליצירת קשר לחץ כאן:

קצת עלינו – עורך דין גל חסון

נעים מאוד שמי עו"ד גל חסון, מייסד ובעלי 'גל חסון – משרד עורכי דין', משרד המתמחה במשפט אישי ומסחרי.
בבואי לייסד את המשרד עמדה לנגד עיניי מטרה ברורה ועיקרית:

לא מדובר בתיקים – מדובר באנשים.
התפישה המרכזית היא, כי כאשר אדם נאלץ לשכור שירותיו של עורך דין, הוא מצוי בצומת מרכזי בחייו, לא תמיד עם הבנה מלאה ומודעות לאן מועדות פניו ומה עליו לעשות.
מכאן שעל המשרד לשים את אותו אדם במרכז, ולהיות קשוב לו ולרצונותיו.
על המשרד להסביר ללקוח בצורה פשוטה אך ראויה מהן דרכי הפעולה בהן ניתן לנקוט בעניינו, ולספק לו את הלווי והייצוג המשפטי המקצועי והטוב ביותר.
אין זה משנה מה גודל הסוגיה העומדת בפנינו – מהפשוטה ביותר ועד המורכבת ביותר. לקוחותינו יודעים ומרגישים תמיד שדלת המשרד פתוחה בפניהם לכל שאלה, התייעצות או לבטים שונים, אשר עשויים להתעורר אצלם לאורך ההליך.
אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר בכל סוגיה המצריכה ליווי משפטי ואנו נשמח לנתח עבורכם את המקרה, ולהעניק לכם את השירות המשפטי הטוב ביותר.
כאן תמיד למענכם,

גל

עורך דין גל חסון

מאמינים בלתת יותר

יותר מקצועי
אנו שמים דגש על התמקצעות בנושאים בהם אנו מתמחים, ומקפידים להתחדש וללמוד כל העת כדי להעניק את הטיפול הממוקד המקיף ביותר והנכון ביותר לעניינכם.
יותר אישי

כשאתם בוחרים בצוות המשרד שלנו, מעבר לטיפול המקצועי  תקבלו יחס אישי ולרגישות הראויה לעניינכם שכן משרדנו שם את טובתכם בראש מעייניו.

יותר יצירתי
במציאות שלא עוצרת לרגע, חשיבה יצירתית ופורצת דרך היא המפתח להישגים ולתוצאות הטובות ביותר, כל זאת תוך התאמה ייחודית של הפתרון הנדרש לכל אדם או מקרה.

 

ייצוג וליווי מקצועי

לאחר שניתן פסק דין לפינוי, וככל שהשוכר אינו מפנה את הנכס, יש לנקוט בהליכי הוצאה לפועל לצורך ביצוע הפינוי. בחוק ההוצאה לפועל, נקבע הליך פינוי מזורז (תיקון 35 לחוק) שנועד להבטיח כי המשכיר נכס בשכירות שחוק הגנת הדייר אינו חל עליה, יוכל לפנות דייר שהפר את תנאי השכירות בתוך זמן סביר. ביצוע הפינוי יתבצע במועד הנקבע ע"י בית המשפט, ויתקיים בנוכחות עורך הדין בסיוע קבלני הוצאה לפועל, בליווי מובילים ובמקרה הצורך בסיוע משטרתי. עו"ד גל חסון ישקף עבורכם את התמונה המלאה, יסייע לכם בחישוב צעדיכם בתבונה בהתאם לשאיפותיכם ולחוק, ויפעל בנאמנות ובמלוא המקצועיות למימוש מלוא זכויותיכם עד תשלום התמורה ומסירת החזקה.

Leos