ליצירת קשר לחץ כאן:

קצת עלינו – עורכת דין יהלי ברגר פלד

ראש מחלקת חדלות פירעון ומחלקת דיני עבודה בעלת ניסיון מעשי רב במשפט האזרחי מסחרי על היבטיו.

במהלך שנותיי כעורכת דין, עבדתי בחברות מובילות במשק ובמשרדי עורכי הדין הגדולים בישראל, שם ייצגתי גופים גדולים במשק, ובניהם מעסיקים ונושים נגד עובדים וחייבים, אולם אז הגעתי להחלטה כי הדבר הנכון עבורי הוא ללכת עם הלב, לקחת את כל הניסיון והידע שצברתי בהגנה על מעסיקים ונושים, ולעבור ל ״צד השני״, זאת במטרה לעמיד את ניסיוני ושרותיי למי שזכויותיו נפגעו במסגרת עבודתו או לאחר שנקלע לחובות וכעת זקוק לסיוע בהתמודדות מול המערכות השונות. כך נסגר מעגל עם דרך שהחלה בלימודי המשפטים, שם התנדבתי בקליניקות לסיוע משפטי וסייעתי לחייבים בהוצאה לפועל ולעובדים שזכויותיהם נפגעו. 

באמצעות הכלים המשפטיים שרכשתי בתחום דיני העבודה ובתחום חדלות הפירעון אני מייצגת הן עובדים אשר זכויותיהם נפגעו על ידי מעסיקים והן חייבים ופושטי רגל, בהליכי חדלות פירעון. היכרותי המעמיקה ורבת השנים עם דרך המחשבה ושיטות העבודה הן של המעסיקים השונים במשק והן של נושים כנגד בעלי חוב, מהווה יתרון מרכזי ומאפשרת לי להפיק את המיטב עבור לקוחות המשרד.

ערך עליון בעיניי הוא מתן הרגשה ללקוחות המשרד של שותפות לדרך ולמסע המשפטי אותו אנו עומדים לעבור יחד.

ה ״אני מאמין״ שלי הוא שקיפות מלאה, אמינות ויושרה בפני לקוחות המשרד. לתפיסתי, הלקוח תמיד במרכז, ועליי להציג בפניו את התמונה המלאה והאמיתית בכל שלב ושלב בהליך.

נקלעתם לחובות? זכויותיכם בעבודה נפגעו? אנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי לסייע לכם למצות את זכויותיכם או להסדיר את חובותיכם באופן היעיל והנכון עבורכם. 

חסון פרץ – משרד עורכי דין

מאמינים בלתת יותר

יותר מקצועי

אנו שמים דגש על התמקצעות בנושאים בהם אנו מתמחים, ומקפידים להתחדש וללמוד כל העת כדי להעניק את הטיפול הממוקד המקיף ביותר והנכון ביותר לעניינכם.

יותר אישי

כשאתם בוחרים בצוות המשרד שלנו, מעבר לטיפול המקצועי  תקבלו יחס אישי ולרגישות הראויה לעניינכם שכן משרדנו שם את טובתכם בראש מעייניו.

יותר יצירתי

במציאות שלא עוצרת לרגע, חשיבה יצירתית ופורצת דרך היא המפתח להישגים ולתוצאות הטובות ביותר, כל זאת תוך התאמה ייחודית של הפתרון הנדרש לכל אדם או מקרה.

חסון פרץ – משרד עורכי דין

“לקוחותינו יודעים ומרגישים תמיד שדלת המשרד פתוחה בפניהם לכל שאלה”

מלאו את הפרטים הבאים ואנו נחזור אליכם בהקדם