ליצירת קשר לחץ כאן:

עורך דין רכישת דירה

רכישת דירה היא מההחלטות הגדולות שנעשה בחיינו. לא בכדי היא הולכת יד ביד באופן מלא עם ליווי משפטי צמוד, שכן יש צורך ממשי לוודא הקטנתם של סיכונים בעת השלמת עסקה בעלת שווי כספי גבוה מאוד. בין אם אתם קונים דירה מיד שניה או מקבלן, וגם אם הסכמתם עם בעלי הדירה על התמורה ומועד מסירת החזקה ונראה כי הפרטים העיקריים כבר סגורים, ישנם לא מעט פרטים בחוזה הרכישה אשר יש להבטיח את הימצאותם, על מנת שהאינטרס שלכם בעסקה יישמר על הצד הטוב ביותר. לשיתוף פעולה עם עורך דין רכישת דירה, המחזיק בניסיון רב בליווי עסקאות מקרקעין, יתרונות רבים: מדובר במומחה שיעמוד לצידכם ויוביל את הליך הרכישה, ינהל משא ומתן, יבדוק את כשירותו של הנכס וחבויות שונות במס המשפיעות על העסקה, ויביא אתכם למעמד חתימת הסכם המכר כאשר תנאי ההסכם הם האופטימליים ביותר עבורכם. בנוסף יפעל עורך הדין לרישום העסקה והתשלומים הנלווים במועדים הקבועים בחוק, יגן על זכויותיכם ועל האינטרסים שלכם כצד לעסקה וימנע את חשיפתכם לסכסוכים ובעיות, אשר בהתאם לשווי עסקה במקרקעין – עשויים להיות בעלי השלכות משפטיות נרחבות ולעלות לכם כסף רב. זקוקים לקבלת ייעוץ וליווי משפטי מקצועי ברכישת דירה? מוזמנים ליצור איתנו קשר חסון פרץ – משרד עורכי דין.

באיזה שלב בעסקה מומלץ לפנות אל עורך דין רכישת דירה?

בשל חשיבותה של עסקה מסוג זה, מומלץ לפנות אל עורך דין מקרקעין כבר בשלב המשא ומתן עם המוכר, טרם השלב החוזי, כך שעורך הדין יוכל לערוך עבורכם בדיקות מקדמיות ותכנוניות של הנכס ומצב הזכויות בו. במקרים רבים, רוכשים מיועדים רואים נכס מסויים, מתלהבים ממנו וכבר מדמיינים איך ייראו חייהם לאחר שיעברו אליו, ואילו אז מגלים כי בעיות משפטיות שונות מקשות על העסקה ואף מבטלות את כדאיותה, לעיתים בשלב מתקדם וכאשר הרוכשים המיועדים כבר מושקעים כספית או רגשית בעסקה, ובכך נוצר מפח נפש בעבורם. עורך הדין יוודא שמוכר הנכס הוא אכן בעל הזכויות בו, כי הוא נקי מחובות ו/או שיעבודים ולא קיימים לגביו חריגות בניה, צווי הריסה או הפקעה וכיו"ב. עורך הדין ילווה אתכם בחתימת ההסכם ויפעל לרישום העסקה, דיווח למיסוי מקרקעין ותשלום מס הרכישה עד קבלת החזקה.

עורך דין רכישת דירה – ליווי מקצועי להגנה מקסימלית

אנו, בגל חסון – משרד עורכי דין, מנוסים ומיומנים בניהול עסקאות רכישת דירה ונעשה הכול על מנת להבטיח את השלמת התהליך במקצועיות ויסודיות ללא פשרות. רכישת דירה היא עסקה מורכבת, מסועפת הדורשת דקדקנות בפרטים רבים אשר מרבים הרוכשים כלל אינם מודעים לקיומם. לרבות דיווח ומסירת הצהרות במועד, תשלום הוצאות נלוות ועוד פרוצדורות הכרחיות. גם בנסיבות בהן הצדדים מסכימים על הפרטים הגרעיניים של העסקה כגון מחיר או מועד מסירת החזקה, לצורך העברה מלאה של הזכויות בנכס ייחתם ביניהם הסכם מכר המעגן בתוכו את כל פרטי הנכס והעסקה, שחלק גדול מתנאיו הוא בסיס למשא ומתן וכל אחד מהצדדים שואף לממש את העדפותיו ככל שניתן במסגרתו. צד לעסקה שחתם על הסכם מכר שתנאיו אינם הולמים את נסיבותיו, לא יוכל לבצע בו לאחר מכן שינויים ויקלע לסכסוך ומצבים שונים המהווים הפרה של החוזה. עורך דין חוזים חסון פרץ הנו משרד המנוסה בתחום רכישת דירה שילווה אתכם לכל אורכה, יגן על זכויותיכם, יבדוק את היתכנות העסקה ויתאימה עבורכם.

מתכננים למכור את דירת מגוריכם? מחפשים למכור נכס שבבעלותכם? מכירת דירה הינה עסקה מורכבת, הדורשת הבנה מעמיקה, בדיקה יסודית וסבלנות רבה. החל מאופן ניהול העסקה, קביעת תנאיה בחוזה מול הקונה, השלמת מלוא הבדיקות ועד למעמד מסירת המפתח – צעדים אלו נושאים עימם השלכות משמעותיות על תוצאת העסקה ועל ערך התמורה וגובהה. כמו כן, מכירת דירה כפופה לדיני המקרקעין ומשום כך היא מורכבת ומחייבת, במקרים רבים, פניה אל עורך דין מכירת דירה עוד בטרם פרסום הדירה בשוק. גם כאשר נדמה לכם שהעסקה היא פשוטה ומתקיימת לשביעות רצון כל הצדדים, לכל מילה בחוזה המכר עשויות להיות השלכות משפטיות רחבות מבחינתכם כמוכרים. לפיכך, בשלב מכריע זה, אתם מוזמנים לפנות אל גל חסון – משרד עורכי דין, המתמחה בייעוץ וליווי עסקאות מקרקעין ובעל ניסיון רב בתחום זה.

במה מתבטאת המורכבות המחייבת פניה אל עורך דין מכירת דירה?

הסיבות למכירת דירה הן רבות ומגוונות. בין אם מדובר ברצון לשיפור תנאי המגורים, מעבר לאזור חדש, ועד להזדמנות להשקעות כלכליות – כדי להבטיח כי העסקה תהיה מוצלחת, חשוב לפנות אל עורך דין מכירת דירה. במילים אחרות, שיתוף פעולה מקצועי זה יבטיח כי מלוא האינטרסים של המוכר יתממשו – תוך צמצום האפשרויות לנזקים.

יתרונותיו של שיתוף פעולה עם עורך דין מנוסה מתחום המקרקעין הם רבים, כאשר בין היתר מומחה זה יסייע לכם:

  • ביצוע בדיקות מקדימות לנכס, בהן ביצוע בדיקה יסודית של נסח הטאבו. כך, ניתן יהיה לגלות את המידע המקיף ביותר בנושא רישום הזכויות.
  • בדיקות הקשורות במס שבח – האם חל על הנכס שלכם חבות במס שתשפיע על העסקה והסכום שעליכם לדרוש על מנת שהעסקה תישאר כדאית עבורכם?
  • פניה אל משרדי הועדה המקומית והרשות המוניציפלית ובחינת קיומן של חריגות בניה.
  • פניה אל הועדה המקומית בנושא גביית היטל השבחה אשר עשוי לחול על הנכס שלכם.

עורך דין מכירת דירה – ייצוג משפטי מקצועי

עסקת מכר מקרקעין היא פרקטיקה המחייבת את בקיאותו וניסיונו הרב של עורך דין בעסקאות מכירת דירה אותן צברנו בגל חסון – משרד עורכי דין. וזאת, משום שהעסקה משלבת בין מגוון משימות ופעולות בין המוכר לקונה בהתאם לדיני המקרקעין ובין כל אחד מהם לבין הרשויות המוסמכות הנוגעות לעסקה. במסגרת תפקידו, עוסק משרדנו בטיפול מקיף בעסקה – החל מבדיקות מיסוי שונות בעלות השפעה רבה על דרך ביצוע העסקה, כלה בניסוח הסכם בין הצדדים המבטיח את האינטרסים של מוכר הדירה והסדרת ההתנהלות בהתאם לשאיפותיו, דרך רישום העסקה והשלמת פרטיה ביסודיות ועד מסירת חזקה לידי הקונה כנגד תשלום מלוא התמורה למוכר. והכול, למיטב שביעות רצון המוכר, ובתנאים הנוחים לו ביותר.

זכרו, כי גם עסקה הנראית פשוטה לביצוע ובהסכמה מלאה בין הצדדים, עשויה לטמון בחובה השלכות משפטיות רחבות שיחולו עליכם לאחר השלמתה. אל תפנו לביצוע עסקת מכירת דירה מבלי להיוועץ עם עורך דירה מומחה בתחום זה. אנו בגל חסון משרד עורכי דין נשמח לסייע לכם ברגע חשוב זה של חייכם.

Leos