עורך דין מסחרי גל חסון - ליווי וייצוג בעניינים מסחריים
ליצירת קשר לחץ כאן:

עורך דין מסחרי

ליווי וייצוג תאגידים בעניינים מסחריים שוטפים באמצעות עורך דין מסחרי

המשפט המסחרי הוא עולם שלם המאגד תחתיו שורה של דינים שונים אשר כל אחד מהם הוא עולם ומלואו אך יחדיו הם מהווים ענפיו של העץ הקרוי "משפט מסחרי". בין היתר, ניתן למנות תחת תחום המשפט המסחרי את דיני החוזים, דיני החברות ודיני התאגידים, הסכמי מסחר, הסכמי השקעות, קניין רוחני, זכויות יוצרים ופירוק חברות. בהתאם, כדי לנהל את החברה שלכם ואת הפעילות העסקית שלה כראוי ובהתאם לחוק, יש לפנות לקבל שירותים מקצועיים של עורך דין מסחרי, הבקיא בשורת הדינים שנמנו לעיל ויודע כיצד לנווט בתוכם כדי להשיג עבור העסק שלכם את התוצאה הרצויה.

 

באילו עניינים מטפל עורך דין מסחרי?
עורך דין מסחרי מלווה את התאגיד אותו הוא מייצג לאורך התנהלותו השוטפת, בעיקר בשלושה תחומים עיקריים:
עניינים כספיים – בין אם מדובר בעניינים כספיים בתוך החברה או בהתקשרות כספית מחוצה לה, ובכלל זאת נושאים כגון מימון, הלוואות, מתן ערבויות, ניירות ערך, הנפקת מניות או אופציות, אגרות חוב, מסחר בורסאי, השקעות הון סיכון, וכו'.

הסכמים מסחריים – נושא רחב המאגד בתוכו כל סוג של הסכם או שותפות עסקית ובכלל זאת שותפות בין חברות, זכיינות, הסכמי שיווק והפצה, רכישה ומכירה של חברות, הסכמים מול ספקים שונים ועוד.

ענייני חברות – החל משלבי רישום החברה וכלה בהסדרת היחסים בין העובדים להנהלה ובין ההנהלה לבעלי המניות. כמו כן הסדרת רגולציה, בין אם כזו הנוגעת לפעילות פנימית של החברה או אל מול גופים רגולטוריים חיצוניים. גם נושא מיזוג חברות נכלל תחת תחום זה וכמובן גם מקרים של פירוק חברה באופן הטוב ביותר עבור מנהליה, עובדיה ונושיה ככל וישנם.

עורך דין מסחרי נכנס לתמונה גם במצבים בהם התאגיד מצוי בהליכים מול רשויות שונות כגון רשם החברות, רשם השותפויות, רשם הפטנטים, מס הכנסה ועוד, והוא פועל בשם התאגיד אשר שכר את שירותיו ומטפל בכל ענייניו הן השוטפים והן כאשר מדובר בסוגיה נקודתית.

חסון פרץ  – משרד עורכי דין מסחרי בתל אביב

משרדנו עוסק במתן שירותי יעוץ וטיפול משפטי מקיף ועשיר ובעל ידע וניסיון בתחומי המשפט המסחרי, ביניהם:

  • הקמת חברות
  • מתן ייעוץ משפטי שוטף לחברות
  • עריכת הסכמים מסחריים וליווי בהתקשרויות מסחריות
  • רכישות ומיזוגים
  • זכיינות
  • טיפול בתביעות כלכליות – מסחריות ובליטיגציה מסחרית
  • עוולות מסחריות
  • דיני מחשבים ואינטרנט
  • כינוס נכסים
  • פירוק חברה

 

מבקשים לערוך חוזה, להקים חברה, להשתתף במכרז, לרכוש, למכור, לנהל משא ומתן או לבצע מגוון פעולות הנוגעות לפעילותו העסקית של התאגיד או של העסק הפרטי שלכם? מוזמנים לפנות אלינו ולקבל ייעוץ משפטי מקצועי ומקיף.

משרדנו מעניק ללקוחותיו קשת רחבה של שירותים משפטיים בכל ענפי המשפט המסחרי ומענה מקצועי מלא לכל מקרה באופן פרטני, תוך גיבוש מתווים ופתרונות יצירתיים בתחום. אנו דוגלים במתן מענה מהיר ואפקטיבי ללקוחותינו העסקיים, מתוך הבנת החשיבות הנעוצה באלמנט הזמן בתחום זה.

Leos