ליצירת קשר לחץ כאן:

עורך דין מסחרי בתל אביב

המשפט המסחרי הינו עולם שלם המאגד תחתיו שורה של דינים שונים אשר כל אחד מהם הוא עולם ומלואו אך יחדיו הם מהווים ענפיו של העץ הקרוי "משפט מסחרי". בין היתר, ניתן למנות תחת מטריה זו את דיני החוזים, דיני החברות ודיני התאגידים, הסכמי מסחר, הסכמי השקעות, קניין רוחני וזכויות יוצרים ועד פירוק חברות. בהתאם, כדי לנהל את החברה שלכם ואת הפעילות העסקית שלה כראוי ובהתאם לחוק, יש לפנות אל שירותיו המקצועיים של עורך דין מסחרי בתל אביב, הבקיא בשורת הדינים שנמנו לעיל וידע כיצד לנווט בתוכם כדי להשיג עבור העסק שלכם את התוצאה הרצויה. מבקשים לערוך חוזה, להקים חברה, להשתתף במכרז, לרכוש, למכור, לנהל משא ומתן או לבצע מגוון פעולות הנוגעות לפעילותו העסקית של התאגיד או של העסק הפרטי? מוזמנים לפנות לגל חסון משרד עורכי דין מסחרי בתל אביב ולקבל ייעוץ משפטי מקצועי ומקיף.

באילו עניינים מטפל עורך דין מסחרי בתל אביב?

כאשר התאגיד מצוי בהליכים מול רשויות שונות כמו למשל רשם החברות, רשם השותפויות, רשם הפטנטים, מס הכנסה ועוד, הוא יזדקק לשירותיו של עורך דין מסחרי; מומחה שיפעל בשמו ויקיים פעולות מגוונות עבורו לטיפול בכל ענייניו השוטפים או בסוגיה נקודתית.

לשם הבהירות, נחלק אם כך את דיני המשפט המסחרי לשלושה תחומי עיסוק עיקריים:

עניינים כספיים – בין אם המדובר בעניינים כספיים בתוך החברה או בהתקשרות כספית מחוצה לה. ובכלל זאת נושאים כגון מימון, הלוואות, מתן ערבויות, ניירות ערך, הנפקת מניות או אופציות, אגרות חוב, מסחר בורסאי, השקעות הון סיכון, וכיוב'.

הסכמים מסחריים – נושא רחב המאגד בתוכו כל סוג של הסכם או שותפות עסקית ובכלל זאת שותפות בין חברות, זכיינות, הסכמי שיווק והפצה, רכישה ומכירה של חברות, הסכמים מול ספקים שונים ועוד.

ענייני חברות – החל משלבי רישום החברה וכלה הסדרת היחסים בין העובדים להנהלה ובין ההנהלה לבעלי המניות. כמו כן הסדרת רגולציה, בין אם כזו הנוגעת לפעילות פנימית של החברה או למול גופים רגולטוריים חיצוניים. גם נושא מיזוג חברות נכלל תחת תחום זה וכמובן גם מקרים של פירוק חברה באופן הטוב ביותר עבור מנהליה, עובדיה ונושיה באם ישנם כאלו.

שיתוף פעולה עם עורך דין מנוסה בתחום המשפט המסחרי מחזיק ביתרונות רבים:

 • ליווי שלב אחר שלב לאורך הגשת המכרז – החל מבדיקתו של המכרז, בדיקת התאמה לדרישות הסף שלו, עריכתם של הסכמים אל מול קבלני משנה, עריכת אישורים והכנתם, פיקוח על המכרז וכן הלאה.
 • סיוע בהכנת הסכמי תקשורת – תהליך העבודה המתבסס בין היתר על אפיון ופיתוח של מערכות תוכנה והטמעתן, עריכת הסכמי רישיונות ותחזוקה ועוד.
 • קבלת ייצוג מקצועי אל מול משרדי הממשלה, רישום סימני מסחר, ניהול ליטיגציה מסחרית, טיפול בעתירות מנהליות ועוד.

חסון פרץ – משרד עורכי דין

“לקוחותינו יודעים ומרגישים תמיד שדלת המשרד פתוחה בפניהם לכל שאלה”

מלאו את הפרטים הבאים ואנו נחזור אליכם בהקדם

גל חסון – משרד עורכי דין מסחרי בתל אביב

משרדנו עוסק במתן שירותי יעוץ וטיפול משפטי מקיף ועשיר ובעל ידע וניסיון בתחומי המשפט המסחרי, בהם:

 • ענייני תאגידים וחברות
 • ייעוץ משפטי לחברות
 • רכישות ומיזוגים
 • פירוק חברות
 • כינוס נכסים – לרבות טיפול בתביעות ובליטיגציה מסחרית
 • עוולות מסחריות
 • דיני מחשבים ואינטרנט
 • זכיינות
 • הקמת חברה
 • פירוק חברה

משרדנו מעניק ללקוחותיו מענה מקצועי ומלא לכל מקרה באופן פרטני, תוך גיבוש מתווים ופתרונות מקצועיים בתחום המשפט המסחרי. אנו דוגלים במתן מענה מהיר ואפקטיבי ללקוחותיו העסקיים, על מנת להימנע מהבאת ענייניהם לפתחו של בית המשפט. משרדנו מעניק קשת רחבה של שירותים משפטיים בכל ענפי המשפט המסחרי ודוגל במקצועיות, שקיפות, אמינות ונאמנות ללקוחותיו.

חסון פרץ – משרד עורכי דין

“לקוחותינו יודעים ומרגישים תמיד שדלת המשרד פתוחה בפניהם לכל שאלה”

מלאו את הפרטים הבאים ואנו נחזור אליכם בהקדם