ליצירת קשר לחץ כאן:

עורך דין דיני משפחה

דיני המשפחה, הינם מהדינים המורכבים ביותר שכן אין מדובר בהליכים טכניים אלא כאלה המערבים מטענים רגשיים.

את דיני המשפחה נפגוש בנקודות מפתח בחיינו – ברגעי שמחה כגון חתונה (עריכת הסכמי ממון, ברית זוגיות, הסכם ידועים בציבור), וברגעי משבר כגון פרידה (הליך גישור או הסכם גירושין) או פטירה (עריכת צוואה או מימוש ירושה). מכאן שדינים אלו דורשים טיפול משפטי רגיש ודיסקרטי.

דיני המשפחה אינם מדע מדויק! כפי שלא כל המשפחות זהות, כך גם לא כל הפתרונות המוצעים בדיני המשפחה צריכים להיות זהים.

משרד עורכי דין חסון פרץ, מתמחים בדיני משפחה ובפרט בכל הקשור לנושאי ירושה ועיזבון תוך מתן מענה מקצועי ואישי, וברגישות הנדרשת. אנו מאמינים כי כאשר לקוח פונה לעורך דיני משפחה עליו לפגוש בצד השני איש מקצוע קשוב ומכיל, המעורה בחוק אך גם כזה המסוגל לתת מענה לפן הרגשי הנלווה.

באם אתם עומדים בפני צומת חיים הדורשת טיפול משפטי של עורך דין לדיני משפחה, אנחנו בחסון פרץ משרד עורכי דין נשמח לשמש לכם מעטפת מקצועית. אנו נשקף עבורכם את האפשרויות וההליכים העומדים בפניכם בטרם תקבלו החלטות בעלות השפעה נרחבת על חייכם.

חשיבות הפנייה לעורך דין דיני משפחה

כאמור, הפנייה לעורך דין דיני משפחה נעשית בצמתים בעלי משמעות בחיינו. מכאן שחשוב לבחור בעורך דין בקיא ומנוסה על מנת שיידע לתת לכם את המענה המתאים ביותר עבורכם.

חשוב לזכור, כי פתרון המתאים לאחד לא בהכרח יתאים לאדם אחר. לפיכך, פעמים רבות, בחירה נכונה של עורך דין לדיני משפחה יכולה להוות את ההבדל בדרך להשגת התוצאה הרצויה.

תפיסת העולם שלנו בחסון פרץ משרד עורכי דין הינה שניתן להגיע להסכמות ולפתרון בדרכי נעם, תהא הסיטואציה סבוכה אשר תהיה. זהו הקו המנחה אותנו בבואנו לתת מענה ללקוחות אשר מצויים בסכסוך יורשים או מחלוקת מכל סוג שהוא.

יחד עם זאת, ולאחר מיצוי כל אפשרויות הגישור, נדאג כי האינטרס והזכויות של לקוחותינו יישמר בצורה המקסימלית.

 עורך דין דיני משפחה חסון פרץ עורכי דין

עורכי דין בתחום דיני משפחה חסון פרץ עורכי דין עוסקים  בין היתר בעריכת הסכמים לידועים בציבור, הסכמי ממון, צוואות וירושות והליכים נוספים.

כאשר מבקשים בני משפחה להגיע להסדר דיוני המעגן בתוכו את האינטרסים של כל אחד מהם, יש לפנות לייצוג משפטי מהימן שיאפשר זאת עבורם יחד או לחוד. עורך הדין גל חסון ראש מחלקת ירושה ועיזבון במשרדנו פעל עד כה עבור לקוחותינו במסגרת הליכים רבים בבתי המשפט למשפחה ובבתי הדין הרבניים, תוך ניהול הליכים ביעילות המרבית למען שמירה מקסימלית על זכויות לקוחותינו.

 

אין במידע שנימסר במדריך/כתבה/ מאמר המפורסם באמצעות חסון פרץ – עורכי דין, אשר ניתן כשירות וולונטרי לציבור, כדי לשמש או להיחשב כייעוץ משפטי ו/או המלצה משפטית ו/או חוות דעת משפטית ו/או תחליף לייעוץ משפטי אצל עו"ד בעל מומחיות, ניסיון ו/או ידע בתחום המשפטי הרלוונטי ואין להסתמך על המידע בכל צורה שהיא. יובהר כי כל פעולה שתעשה על פי המידע הנאמר ו/או המוצג הינה על אחריות הגולש/המשתמש באתר בלבד ולא יהא באילו כדי ליצור יחסי עורך דין לקוח בין הגולש/המשתמש וחסון פרץ עורכי דין ו/או מי מטעמם בין במישרין ובין בעקיפין וחסון פרץ עורכי דין ו/או מי מטעמם, אינם אחראים בשום צורה ואופן לתוצאות השימוש במידע המוצג ו/או הנאמר באתר.

Leos