ליצירת קשר לחץ כאן:
עורך דין לשון הרע
שיטוט קצר ברשתות החברתיות מלמד כי מידי יום מתרחשים מקרים רבים של הוצאת דיבה ופרסום לשון הרע. בטרם עידן הרשתות החברתיות תופעות אלה פחות פגשו אותנו בחיי היומיום,(......)
קרא עוד >>
המוכר, העדכני והמהפכני: שלושה מסמכים חשובים לגיל השלישי
מי מאתנו לא דמיין איך תיראה הפנסיה שלו? זמן לתחביבים, למנוחה ולבילוי עם המשפחה. בשביל שכל אלה יתאפשרו על הצד הטוב ביותר חשוב להגיע מוכנים וערוכים עם שלושה(......)
קרא עוד >>
עורך דין דיני משפחה
דיני המשפחה, הינם מהדינים המורכבים ביותר שכן אין מדובר בהליכים טכניים אלא כאלה המערבים מטענים רגשיים. את דיני המשפחה נפגוש בנקודות מפתח בחיינו - ברגעי שמחה כגון חתונה (עריכת(......)
קרא עוד >>
עורך דין הסכם ממון תל אביב
הסכמי ממון נחשבים לרוב כתחום טעון למדיי, שכן הם עשויים להעלות תחושות מורכבות בין שני הצדדים. זאת נוכח העובדה כי הסכם ממון מסדיר מחלוקות עתידיות אפשריות דווקא בזמנים(......)
קרא עוד >>
עורך דין מסחרי
ליווי וייצוג תאגידים בעניינים מסחריים שוטפים באמצעות עורך דין מסחרי המשפט המסחרי הוא עולם שלם המאגד תחתיו שורה של דינים שונים אשר כל אחד מהם הוא עולם ומלואו אך(......)
קרא עוד >>
עורך דין זכויות עובדים
על כל עובד במדינת ישראל לדעת, כי קיימת שורת חוקים וחובות במשפט העבודה אשר נועדו להגן על זכויותיו, שכן לרוב ניצב העובד בעמדת נחיתות אל מול האדם שמעסיק(......)
קרא עוד >>
עורך דין חדלות פירעון
חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי – כל מה שצריך לדעת המונח ״פשיטת רגל״ גורם לרתיעה אצל חייבים רבים וזאת מכמה סיבות: האחת, התפיסה (שהייתה נכונה בעבר) כי מדובר בהליך(......)
קרא עוד >>
עורך דין ביטול הגבלה
עורך דין ביטול הגבלה - מתי נצטרך וכיצד להיערך?   אדם ששקוע בחובות יודע כי יש לכך השלכות רגשיות ונפשיות כואבות ונראה כי החלק הכואב והמטריד ביותר עבור החייב, הוא(......)
קרא עוד >>
דיני חדלות פירעון
במציאות בה אנו חיים, ישנן סיבות רבות אשר יכולות להביא אדם להסתבכות כלכלית ומשם לכדי פשיטת רגל. מאחורי הסתבכות מסוג זה עומדת לרוב התנהלות כלכלית לא נכונה. אנו(......)
קרא עוד >>
ייצוג מעסיקים
ייצוג מעסיקים - תפקידו של עורך דין דיני עבודה למעסיקים בין אם אתם בעלים של עסק קטן, ובין אם אתם בעלים של חברה המעסיקה עשרות ואף מאות עובדים, עליכם(......)
קרא עוד >>
הפטר חובות
מהו הפטר חובות? הפטר או במילים אחרות צו למחיקת חובות, הוא הדבר לו כל חייב מייחל. בכוחו של צו ההפטר להביא למחיקת חובות עבר ולפתוח עבור החייב שער לחיים(......)
קרא עוד >>
עורך דין הוצאה לפועל
נקלעתם לחובות? יש מה לעשות! רגע לפני שהחובות משתלטים על חייכם ולפני שנכנסים לתמונה גובים ומעקלים מקצועיים - אפשר לפעול ולהסדיר את החוב. קיבלתם מכתב התראה לתשלום חוב ואינכם(......)
קרא עוד >>
Leos