ליצירת קשר לחץ כאן:

עורך דין ייפוי כוח מתמשך חסון פרץ – חותמים היום ומבטיחים את המחר

 • תבחרו מי ידאג לענייניכם (הרפואיים, הכספיים והאישיים) והכל בדיוק כמו שאתם רוצים
 • תבטיחו לעצמכם שליטה מלאה בעתידכם – ותמשיכו לחיות בראש שקט מדאגות
 • תחסכו מעצמכם וממשפחתכם בירוקרטיה סבוכה והליכים משפטיים – ותשאירו את הכוח בידיים שלכם במקום להעבירו לבית המשפט.
 • תמנעו מחלוקות במשפחה ותשמרו על אחדותה
 • תדעו שאף אחד לא ינצל אתכם – הרכוש והכסף שלכם מוגן.   

ייפוי כח מתמשך משרד עורכי דין חסון פרץ

אז מה זה ייפוי כוח מתמשך שפתאום כולם מדברים עליו ואיך הוא עוזר לכם לשמור על עתידכם:

אם איכות החיים חשובה לכם חשוב שתדעו שרק חתימה על ייפוי כוח מתמשך תבטיח לכם מי יטפל בכם ויקבל עבורכם החלטות יומיומיות חשובות וימונה לניהול ענייניכם האישיים, הכלכליים והבריאותיים, אם וכאשר חלילה לא תוכלו עוד לעשות זאת בעצמכם.

בנוסף לאחר שבחרתם מי האדם עליו אתם סומכים, תוכלו להקל עליו ולעזור לו להבין כיצד לטפל בכם, כל זאת באמצעות פירוט מדויק של רצונותיכם הנוגעים לניהול אורח חייכם, ניהול בריאותכם, כספיכם ונכסיכם, וכן מתן הנחיות בתחומי חיים שונים, כך שעניינים אלו יישמרו באופן הברור והטוב ביותר.

אל תותירו בידי אחרים את ההחלטות החשובות של עתידכם! פנו עוד היום לקבלת ייעוץ ודאגו שיהיה בידכם ייפוי כוח מתמשך, מסמך פשוט להכנה שנחתם ונערך רק בפני עורך דין שהוסמך לכך.

עורך דין גל חסון נמנה על עורכי דין הראשונים בישראל שהוכשרו ע"י משרד המשפטים לערוך ייפוי כוח מתמשך. עורך דין חסון מרצה בתחום ובעל ידע וניסיון רב בעריכת ייפוי כוח מתמשך.

עורך דין גל חסון ישמח להסביר לכם על האפשרויות העומדות בפניכם, על זכויותיכם, וינחה אתכם כל הדרך עד לעריכת המסמך באופן אשר יישקף בצורה הטובה ביותר את רצונותיכם.

השאלה אשר חוזרת על עצמה פעמים רבות היא מה יהיה אם חלילה אאבד את כשרותי ולא חתמתי על ייפוי כוח מתמשך.

ראשית, חשוב לזכור כי אבדן כשירות אינו תוצאה בלעדית של זקנה ועשוי להתרחש גם כתוצאה ממוגבלות נפשית או תאונה פתאומית ולכן לייפוי כוח מתמשך אין גיל.

שנית, ייפוי כוח מתמשך מחליף את הליך האפוטרופסות הישן ומייתר את הצורך בתלות בבית המשפט  ולכן יש להבין את ההבדלים המהותיים בין מצב של אדם שחתם על ייפוי כוח מתמשך למקרה בו אדם יזדקק לאפוטרופוס ופנייה לבית המשפט.

למה אתם צריכים לחתום על ייפוי כוח מתמשך ?

חתימה על ייפוי כוח מתמשך תבטיח לכם כבר היום מי ימונה לניהול ענייניכם האישיים, הכלכליים והבריאותיים, כאשר חלילה עוד בחייכם לא תוכלו לדאוג לכך בעצמכם.

ייפוי כוח מתמשך מהווה תחליף להליך האפוטרופסות המוכר ומייתר את הצורך והשימוש בו.

ייפוי כוח מתמשך מותיר את הכוח בידכם ומאפשר לכם להחליט מבעוד מועד מי ימונה כאחראי עליכם ואילו החלטות יוכל אותו אדם לקבל עבורכם.

ההליך החדש יקל ויעזור לקרוביכם אשר עשויים להידרש לטפל בכם, ובשונה מהליך האפוטרופסות הישן לא ישלול את הזכויות והרצונות שלכם לאחר שחס וחלילה תאבדו את כשירותכם.

עורך דין גל חסון נמנה על עורכי דין שהוכשרו כחלק מהרפורמה החדשנית לעריכת ייפוי כוח מתמשך ויערוך עבורכם ייפוי כוח מתמשך באופן המקצועי והבטוח ביותר.

 

ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי חדשני העומד בבסיסה של רפורמה בדיני האפוטרופסות ומטרתו להוות תחליף עדכני ויעיל לתהליך האפוטרופסות המוכר.

בעוד שמינוי אפוטרופוס הוא תהליך ארוך ורצוף בירוקרטיה סבוכה, ייפוי כוח מתמשך הינו מסמך פשוט להכנה אשר עריכתו תמנע מכם ומיקירכם טרחה רבה במקרה הצורך.

חתימה על ייפוי כוח תאפשר לכם להבטיח מי ימונה לניהול ענייניכם האישיים והכספיים כאשר חלילה עוד בחייכם לא תוכלו לדאוג לכך בעצמכם.

אל תחכו ליום בו יהיה מאוחר מידי וחלילה תאלצו להיות תלויים באפוטרופוס (לעיתים אדם זר לכם) שימונה לכם על ידי בית המשפט.

מחפשים אחר עורך דין ייפוי כוח מתמשך? פנו אל משרדנו עוד היום.

עורך דין ייפוי כוח מתמשך: מהו בעצם ייפוי כוח מתמשך?

ייפוי כוח מתמשך משמש כמעין צואה בחיים לרצונותיכם ומהווה חלק מרכזי ברפורמה החדשה והמקיפה בדיני הכשרות המשפטית והאפוטרופסות שקבעה הכנסת.

ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך הנערך ע"י עורך דין ועשוי לחסוך לכם וליקיריכם שעות רבות של בירוקרטיה וטרחה מול בית המשפט.

כך למשל תוכלו להחליט מבעוד מועד מי יטפלו בכם במצב של אי כשירות, בשונה מאפוטרופוס אשר ממונה לתפקיד ע"י בית המשפט רק לאחר כניסתו של אדם למצב האי כשירות. כלומר ייפוי כוח מתמשך שם בידכם את ההחלטה על זהות האדם אשר ייטפל בכם ויקבל עבורכם החלטות יומיומיות חשובות, במקום בידיו של בית המשפט.

כמו כן, תוכלו להכניס למסמך בקשות שונות הנוגעות לניהול אורח חייכם, ניהול כספיכם ונכסיכם וכן הנחיות בתחומי חיים שונים כך שיובטח שגם אם חלילה כשירותכם תאבד – רצונותיכם יישמרו באופן הברור והטוב ביותר.

אלפי אנשים כבר הצטרפו לרפורמה וערכו ייפוי כוח מתמשך מיום כניסתה לתוקף (שנת 2017) דבר המעיד על ההבנה הרווחת בקרב הציבור בחשיבות הרבה הטמונה בעריכתו.

אל תותירו בידי אחרים את ההחלטות החשובות של עתידכם! דאגו עוד היום לערוך ייפוי כוח מתמשך, מסמך פשוט להכנה בידי עו"ד מוסמך שעשוי למנוע כאב ראש ובירוקרטיה רבה.

עורך דין ייפוי כוח מתמשך – היתרונות המרכזיים

 1. השליטה נותרת בידנו ולא מועברת לסמכות בית המשפט.
 2. הליך פשוט אשר מונע בירוקרטיה סבוכה מול בית המשפט ומקל על הממונה (לרוב בן משפחה).
 3. אנחנו בוחרים בעצמנו מי ידאג לעניינו במקרה של אבדן כשירות.
 4. מותיר בידינו את ההחלטה מתי ובאילו מקרים המינוי ייכנס לתוקף.
 5. מבטיח שליטה מלאה בעתידנו ובאופן קבלת ההחלטות העתידיות על ידי הכתבת רצונותינו ומתן הוראות למיופה הכוח.
 6. מאפשר לנו לשוחח מבעוד מועד עם מיופה הכוח המיועד ולערוך "תיאום ציפיות".
 7. מאפשר להגדיר את תחומי הסמכות של מיופה הכוח ולהגבילם (עניינים אישיים, ענייני רכוש וכד') מבלי להיות נתון להחלטת בית המשפט.
 8. הגבלת כוחו של מיופה הכוח ע"פ קריטריונים מקדימים שיקבעו על ידינו.
 9. מאפשר למנות מספר מיופי כוח.
 10. אפשרות להחליט באילו מקרים יוחלף מיופה כוח אחד באחר.

דוגמאות להוראות אותן ניתן לכלול בשירותיו של עורך דין ייפוי כוח מתמשך:

 • כיצד לטפל בנכסים – השכרתם או מכירתם
 • הוראות לטיפול רפואי  –הימנעות מטיפול בבית חולים וקיומו בבית המטופל, הימנעות מסוג טיפול מסוים, קביעת זהות המטפלים (בית חולים פרטי או ציבורי)
 • אופן השקעת כספים – הענקת מתנות לנכדים ולאחרים (בר מצוות, חתונות, חגים), ניהול תכניות חיסכון וקרנות קיימים ועוד.
 • באילו מקרים יוחלף מיופה כוח אחד באחר.

חשוב לזכור כי אבדן כשירות אינו תוצאה בלעדית של זקנה ועשוי להתרחש גם כתוצאה ממוגבלות נפשית או תאונה פתאומית, ולכן לייפוי כוח מתמשך אין גיל.

במידה ונותרתם עם שאלות באשר להבדלים בין ייפוי כוח מתמשך להליך האפוטרופסות, הטבלה הבאה מציגה את המהותיים שבהם:

שיתוף פעולה מקצועי בתחום ייפוי כוח מתמשך

לא בכדי עוגנה רפורמת ייפוי כוח מתמשך בחוק, ועצם שינוי החקיקה מעיד על החשיבות הרבה אשר מייחסת לה המדינה ומשרד המשפטים.

ייפוי כוח מתמשך הוא הדרך להבטיח היום את מה שעשוי לקרות מחר.

חשוב לזכור כי לייפוי כוח מתמשך אין גיל, וזאת על אף הנטייה לייחס את חשיבות ניסוחו רק בגיל השלישי. ייפוי כוח מתמשך מבטיח את אופן ניהול חיינו ע"פ רצונותינו במצבים של אבדן כשירות, אך יש לזכור כי זה עשוי להגיע לא רק בשל מצב דמנטי, אלא גם בשל מצבים רפואיים אחרים אשר אינם קשורים בהכרח בגיל ועל כן מומלץ לכל אדם לערוך ייפוי כוח מתמשך אשר יופקד אצל עורך דינו. כאמור, עו"ד גל חסון הוא אחד ממספר מצומצם של עורכי דין שהוכשרו כחלק מהרפורמה החדשנית.

מעוניינים לשמוע עוד על ייפוי כוח מתמשך? עורך דין גל חסון ממשרדנו ילוו אתכם מרגע קבלת ההחלטה ועד לחתימה ברגישות הראויה למעמד מסוג זה. יסביר לכם על האפשרויות העומדות בפניכם, על זכויותיכם, וינחה אתכם כל הדרך עד לעריכת המסמך באופן אשר יישקף בצורה הטובה ביותר את רצונותיכם.

אתם מוזמנים ליצור קשר לקבלת ייעוץ משפטי בנושא

עורכי דין ייפוי כוח מתמשך

בשנת 2017 נעשתה רפורמה מקיפה בתקנות הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, אשר עיקרה ייפוי הכוח המתמשך והדרך שבה ניתנת לכל אזרח ישראלי כשיר שמלאו לו 18 שנים, לפנות אל עורכי דין ייפוי כוח מתמשך ולערוך מסמך זה – במסגרתו יוכל לקבוע מי יהיו האנשים שיטפלו בענייניו כאשר הוא עצמו יהפוך בלתי כשיר לקבל החלטות עקב מחלה, גיל מבוגר או מצב סיעודי אחר. מדובר במגוון עניינים – פיננסיים, רפואיים ואישיים הניתנים להסדרה בידי עורך ייפוי הכוח ואשר מותירים בידיו את ההחלטה מי ממקורביו יהא  מוסמך לקבל בשמו החלטות ולפעול למענו בנקודת זמן בה יהא מנוע מלעשות כן.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? פנו עוד היום לחסון פרץ – משרד עורכי דין, מוסמך משרד המשפטים לעריכת ייפוי מתמשך.

מיהם עורכי דין ייפוי כוח מתמשך?

שימו לב כי לא כל עורך דין מוסמך לעריכת ייפוי כוח מתמשך!

החוק קובע כי רק עורך דין אשר הוסמך מטעם האפוטרופוס הכללי, לאחר שעבר הכשרה ייעודית ומיוחדת, רשאי לעסוק בעריכת ייפוי כוח מתמשך. עו"ד גל חסון ממשרדנו נמנה עם ראשוני עורכי הדין בישראל אשר עברו את ההסמכה הייחודית וקיבל את האישור הנדרש לעריכת ייפוי כוח מתמשך.

ייפוי כוח מתמשך הוא למעשה מסמך משפטי מיוחד אותו יש לערוך בהתאם להוראות ודרישות החוק באמצעות עורך דין שעבר הכשרה מתאימה והוסמך לכך. לעורך הדין גל חסון ההסמכה הייחודית לעריכת ייפוי כוח מתמשך בתהליך מהיר, יעיל וחף מבירוקרטיה והתערבות של בית המשפט. זאת תוך הקפדה על דיסקרטיות, מסירות ושקיפות מלאה.

מהן העלויות הכרוכות בעריכת ייפוי כוח מתמשך?

עלות תהליך עריכת ייפוי כוח מתמשך נאמדת בהתאם לנסיבותיו של כל אדם הבוחר בהליך זה, ובהתאם למורכבות המסמך.

חשוב לדעת כי המוניטין, הניסיון והמקצועיות של עורכי דין ייפוי כוח מתמשך העורכים את ייפוי הכוח, מתבטאים ומגולמים אף הם במחיר ההליך. כאן נזכיר כי כאשר ניגשים לעריכת מסמך כה חשוב הנעשה באופן חד-פעמי, חשוב לבחור בעורכי דין בעלי מיומנות וניסיון ההכרחיים לצורך עריכת מסמך מקיף וממצה המסדיר את מכלול ענייניו של האדם המבקש. כך, בבוא היום, תמולא תכלית ייפוי הכוח המתמשך באופן שיבטיח את מימוש רצון עורך המסמך.

כאמור, עורך הדין גל חסון, מהראשונים בישראל לקבל את ההסמכה הייחודית לעריכת ייפוי כוח מתמשך, ומכאן שערך בהצלחה מרובה ייפויי כוח רבים, פשוטים כמורכבים, וזאת תוך הקפדה על מענה מהיר והגשמת מלוא שאיפותיו של הלקוח במסגרת הליך זה.

הגשת ייפוי כוח מתמשך

הליך ייפוי כוח מתמשך עומד במרכז הרפורמה של דיני האפוטרופסות, ומטרתו החלפת האפוטרופסות המוכרת והמסורבלת, במסמך יחיד המסדיר את ענייניו האישיים של מגיש הבקשה. תנאי מקדים ובלתי ניתן לערעור בטרם ניתן לערוך את ייפוי הכוח המתמשך הינה כשירות מלאה של עורך המסמך.

קיומו של ייפוי כוח מתמשך מייתרת את תיווכו של בית המשפט במינוי אפוטרופוס. לאור חשיבותה של הגשת ייפוי כוח מתמשך, הן בהיבט הכלכלי, האישי, הרפואי ועוד, רצוי להסתייע בשירותי ייעוץ משפטי מהמעלה הראשונה. במקום להמתין ליום בו יהיה מאוחר מדי, ולהשאיר את ההחלטה על מינוי אפוטרופוס לבית המשפט, ניתן לפנות אל עו"ד גל חסון, הנמנה על מספר מצומצם של עורכי דין בישראל אשר הוכשרו באופן ייעודי לעריכת ייפוי כוח מתמשך והוסמכו לכך בידי משרד המשפטים.

הגשת ייפוי כוח מתמשך – דגשים חשובים

ייפוי כוח מתמשך הינו סוג של צוואה בחיים המנוסחת ונערכת על ידי עורך דין – ובהתאם לרצונותיו של האדם הרלוונטי בעודו כשיר להחליט בכוחות עצמו על מינוי אפוטרופוס. למעשה, מדובר במסמך בעל חשיבות רבה שעתיד לחסוך לכם ולקרובים שלכם בירוקרטיה רבה ומיותרת. על ידי חתימה על מסמך זה, באפשרותכם להחליט מי ימונה על ניהול העניינים האישיים והכלכליים שלכם – ולהבטיח כי יחליט באחריות עבורכם כאשר לא תוכלו לעשות זאת בעצמכם.

על מנת להבטיח כי מסמך משפטי זה אכן יענה על בקשותיכם השונות, רצוי לפנות אל עורך דין מנוסה ומיומן. יחדיו, ניתן יהיה לערוך את ייפוי הכוח המתמשך כראוי – ולהגיש אותו בהתאם לנהלים השונים. כמו כן, בטרם הגשת ייפוי כוח מתמשך בפועל, יעלה בידיכם להכריע בכל הנוגע לאופן הטיפול בנכסים שברשותכם, להעביר הוראות מדויקות לטיפול הרפואי שתקבלו, לקבוע את האופן בו יושקע הכסף שלכם וכן הלאה. כך או כך, עריכת המסמך והגשתו תבטיח שהמחר שלכם יראה בדיוק כפי שאתם רוצים ומבקשים לעצמכם – גם לאחר אובדן כשירותכם.

איך מגישים ייפוי כוח מתמשך?

לאחר שהמסמך הסופי נחתם בידי הממנה ומיופי כוחו, יפקיד עורך הדין את ייפוי הכוח במשרדי האפוטרופוס הכללי, פעולה שאינה טעונה תשלום אגרה. עורך הדין גל חסון מוכשר ומוסמך מטעם האפוטרופס הכללי לצורך עריכה והגשת ייפוי כוח מתמשך, מראשוני עורכי הדין בארץ שעברו הכשרה ייעודית לעריכת המסמך ומכאן בעל ניסיון רב בעריכת ייפויי כוח מתמשכים רבים. לקבלת ייעוץ משפטי בנושא, ניתן ליצור קשר בהקדם.

Leos